poniedziałek 29-07-2002


Turniej 60pt zakończony.

1. [FEI]CJ_LAN & [FEI]KonstanZEUS
2. [FEI]MaG & [FEI]Krisus
3. [FEI]Gand & [FEI]Jarema

Udało się wreszcie zakończyć rozgrywki w turnieju. Gratulacje dla zwycięzców! >> szczegóły

ciekawostka: Para [FEI]MaG & [FEI]Krisus jako jedyna znalazła się w pierwszej trójce obu turniejów: 60pt i ZEROpt.

WiKi [9:45]

piątek 19-07-2002


American Conquest.

Oficjalna strona właśnie ruszyła. Jeszcze niewiele na niej jest informacji, ale na przykład można się zapisać do kampanii bannerowej i wygrać jeden z pięćdziesięciu darmowych egzemplarzy gry. Ja się zapisałem i efektem tego jest banner, który widzicie na górze strony. Ciekawe tylko czy tym razem firma CDV wyśle kopie gry wszystkim laureatom, bo ja swojej wygranej kopii gry "Cossacks: The Art of War" do tej pory nie otrzymałem :(

Pozostając przy temacie informuję, że trwają jeszcze zapisy na beta testerów tej gry. Aby się zapisać należy wysłać e-mail na adres mykola@gsc-game.kiev.ua z informacjami:

  • imię i nazwisko
  • wiek
  • adres e-mail
  • numer ICQ lub MSN
  • dokładny adres pocztowy

oraz być przygotowanym na ściągnięcie około 200MB pliku.

WiKi [8:45]

wtorek 16-07-2002


Zbrojne ramię FEI 2 !

No i pojawiła się kolejna wersja ramienia FEI. Aż mi dech zaparło jak pierwszy raz zobaczyłem. Co za piękne ... hmmm ... ten .. tego ... liście palm w tle :) Niestety autor nie napisał kto właściwie jest na tym zdjęciu, ale napis na czapce pozwala snuć pewne przypuszczenia.

WiKi [8:45]

piątek 05-07-2002


Nowa liga, Back to War.

Dzisiaj ruszamy z graniem (testowaniem) ligi na nowych zasadach. Ponieważ projekt jest nowy i nie zyskał aprobaty wszystkich graczy  będziemy go testować tylko do końca czerwca. Jeśli coś się wam w zasadach nie podoba to proszę o komentarze na naszym FORUM. W przypadku jeśli okaże się, że nowa liga nie zdaje egzaminu to w przyszłym miesiącu uruchomimy inny system punktacji autorstwa znanego wszystkim chyba polskim graczom w Kozaków Achillesa. Po szczegóły dotyczące nowych zasad zapraszam do działu LIGA. Powodzenia.

Wreszcie pokazało się kilka nowych obrazków z Cossacks: Back To War. Wszystko można obejrzeć na oficjalnej stronie www.cossacks.com lub poniżej.dzięki CJ za info :)

WiKi [10:45]

wtorek 2-07-2002


Czwarta edycja ligi zakończona.

Bardzo miło mi przedstawić kolejnych medalistów ligi polskiej. Gratulacje dla najlepszych.

1. Kefir.pl
2. NetCop
3. Kaz.pl

Ze startem piątej edycji chwilowo się wstrzymujemy gdyż na na FORUM trwa dyskusja nad reorganizacją ligi. Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły to zapraszam do udziału w debacie.

WiKi [9:00]

ARCHIWUM: czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń grudzień listopad październik wrzesień sierpień

Cossacks: European Wars(TM) is a game by CDV Software.
Copyright (c) 2001 www.in4.pl. All Rights Reserved.