czwartek 22-08-2002


Otwarte beta testy American Conquest ?

Nie tak dawno pisałem o możliwości zapisania się jako tester AC. Ci co się zapisali kilka dni temu otrzymali link do plików beta wersji. Tymczasem PitS_1 na łamach klanowego serwisu u309.ru napisał, że twórcy gry - GSC - traktują te beta testy jako OTWARTE dla wszystkich chętnych ! Na wyżej wymienionej stronie znajdują się również linki do bety oraz hasło potrzebne przy rozpakowywaniu. Nie pozostaje mi więc nic innego jak życzyć Wam udanego testowania ... ciekawe tylko po co były te wcześniejsze zapisy ? Jeśli zauważycie błędy w grze lub macie jakieś ciekawe pomysły odnośnie gry to piszcie na specjalnie założonym w tym celu forum:
http://www.gsc-game.com/main.php?t=community&s=forums&s_game_type=ac_t

Informację jako pierwszy podał na naszym forum Parax' - dzięki.

WiKi [10:10]

środa 21-08-2002


2 nowe mapy na MODa.

Waterloo (mapa do MODa)Dzikie Pola 2 (mapa do MODa)Dawno już nie miałem okazji prezentować Wam tworzonych map. Dzisiaj z dużą przyjemnością przedstawiam dwie "krajowe produkcje". Jedna z nich to gotowa do rozegrania bitwa "Waterloo", której autorem jest Adi. Druga zaś "Dzikie Pola 2" to bardzo ciekawa propozycja Tymowskiego. Dlaczego ciekawa? Może krótko opiszę jak to wygląda. W szranki stają zastępy Polskie i Ukraińskie. Na początku mamy do dyspozycji kilku chłopów, troszeczkę wojska i niewiele surowców. Najciekawsze jednak jest to, że na całej mapie jest tylko JEDNA kopalnia i to na dodatek żelaza po stronie Ukraińskiej. Graliście kiedyś bez kopalni ? Nie ? Może warto spróbować ? Cała gra polega więc na odpowiednim wykorzystaniu dostępnych surowców i częstym odwiedzaniu sklepu. Zapraszam to wypróbowania tego, właściwie nowego typu gry.

WiKi [12:30]

wtorek 20-08-2002


Cossacks: Back to War za miesiąc !

Znana jest już dokładna data wydania kolejnej edycji Cossacks. Gra w NIEMCZECH ukaże się dokładnie za miesiąc czyli 20 września 2002. Swoją drogą ciekawe, czy nasza "wspaniała" ;) CENEGA POLAND spręży się i wyda do tego czasu "Kozacy: Sztuka Wojny". Wypada jeszcze przypomnieć, że Back to War nie będzie sprzedawane jako dodatek do poprzednich Cossacks lecz jako całkiem nowa gra.

Kliknij na obrazek aby zobaczyć okładkę w z obu stron i w powiększeniu.

WiKi [8:55]

poniedziałek 19-08-2002


Turcja vs reszta świata - część druga.

Pamiętacie testy przeprowadzone przez short_dude na Spakhach ? Niezależnie od odpowiedzi na to pytanie polecam kolejną część testów Turcji. Tym razem testowaną jednostką był Janczar. Do porównania stanęli pozostali strzelcy z gry. Całość opracował Dragoon. Zobacz test.

WiKi [14:50]

środa 14-08-2002


Piękne dziewczyny w BRP, dzikie zwierzątka w AC  :)

Od klanu [BRP] również otrzymałem fotki z Ich spotkania. W takim towarzystwie imprezka MUSIAŁA się udać.

Szperając po sieci znalazłem kilka nowych screenów z American Conquest. Jakież było moje zdziwienie gdy na jednym z nich zobaczyłem niedźwiadka, jelonki i tym podobne zwierzątka leśne. Ciekawe tylko, czy to my będziemy na nie polować , czy one na nas ? Poza tym inny jest już wygląd górnej belki MENU. Zobacz screen.

WiKi [12:10]

wtorek 13-08-2002


Zloty, zloty.

Miniony weekend minął pod znakiem spotkań klanowych. Tak się złożyło, że równocześnie spotkały się klany [RP] [BRP] i [FEI]. Niestety ten sam termin spotkań nie oznaczał tego samego miejsca, ale może w przyszłości spotkamy się wszyscy razem. Mam nadzieję, że w niedługim czasie będę mógł przedstawić pełną relację ze zlotów okraszoną fotografiami. Dzisiaj dla smaczku publikuję ujęcie klanu [FEI] łącznie ze sławnym już od pewnego czasu [FEI]Prosiakiem :)

WiKi [8:45]

wtorek 06-08-2002


American Conquest demo.

Niestety nie można w nie pograć. Można tylko popatrzeć. Warto jednak rzucić okiem, zwłaszcza na uciekających z pola walki wystraszonych żołnierzy krzyczących, że chcą do domu do mamusi :)  Już nie będą szli posłusznie na śmierć, trzeba będzie zadbać o ich morale i doświadczenie. link do pliku (50MB)

Przy okazji po zainstalowaniu tego demka znalazłem w katalogu głównym bitmapkę przedstawiającą część budowli Hiszpańskich. Również warto rzucić okiem.

WiKi [8:45]

ARCHIWUM: lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń grudzień listopad październik wrzesień sierpień

Cossacks: European Wars(TM) is a game by CDV Software.
Copyright (c) 2001 www.in4.pl. All Rights Reserved.