wtorek 24-12-2002


Ferro Et Igni w telewizji c.d. !!!

No i po krzyku. Z nagrania ponad 30 minutowego zobaczyliśmy niespełna 3 minutowy skrót wcale nie najciekawszych informacji o polskim światku Kozackim. 17 megowy plik jest do ściągnięcia tutaj. Przepraszam za nie najlepszą jakość, lepszej nie udało mi się z kasety zrobić. Plik jest w formacie Windows Media Video 9. Jeśli nie możecie odtworzyć pliku to należy uaktualnić wersje Media Playera.

WiKi [9:30]

wtorek 10-12-2002


Ferro Et Igni w telewizji !!!

W ubiegłym tygodniu klan Ferro Et Igni został zaproszony do udzielenia wywiadu w znanym programie o grach komputerowych - TILT-TV.

SMOQ, Aleksander i Babinicz opowiedzieli o polskim "światku" kozackim, co miejmy nadzieję przysłuży się nam i przyciągnie w nasze szeregi kilku dobrych graczy.

Emisja wywiadu z Towarzyszami FEI w sobotę
21 grudnia o godzinie 13.00 w programie TILT-TV stacji TV4.

Również z tej okazji klan Ferro Et Igni ufundował 4 egzemplarze gry Cossacks: Back to War które będzie można wygrać odpowiadając na pytanie które zobaczycie podczas programu.

Zapraszamy...

Babinicz [11:45]

wtorek 3-12-2002


Bravo IM Group, Bravo CENEGA - czyli siąść i płakać.

Oto jak przedstawiał się kalendarz wydawniczy "Cossacks: The Art of War"

16 listopad 2001 - premiera w Niemczech
23 listopad 2001 - premiera we Francji
8 luty 2002 - premiera w USA

A co u nas ? Pierwsza wzmianka o "Sztuce Wojny" pojawiła się na stronach polskiego dystrybutora 22 maja 2002 i brzmiała dość obiecująco "Obecnie dodatek znajduje się w fazie beta-testów i wszystko jest na dobrej drodze, abyśmy zobaczyli go na polskich półkach sklepowych pod koniec czerwca. Pozostaje więc tylko czekać!"  No i czekamy tak już ponad pół roku i wszystko wskazuje na to, że przyjdzie nam jeszcze poczekać bo właśnie zauważyłem kolejne przesunięcie z grudnia na styczeń - ręce opadają :(

WiKi [9:35]

ARCHIWUM: listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń grudzień listopad październik wrzesień sierpień

Cossacks: European Wars(TM) is a game by CDV Software.
Copyright (c) 2001 www.in4.pl. All Rights Reserved.